TRAVIS SCOTT V EVROPĚ

Travis Scott v Evropě: Tenisky, koncerty a novinky

Na to, že se Travisovy modely od Nike vždy vyprodají a poté se přeprodávají za nesmyslné částky, jsme si už zvykli. Podobný scénář se odehrál i s jeho lístky na první turné v Evropě. Letos v červenci můžeš vidět Travise Scotta v Pražské O2 aréně, kam přiváží svou show Circus Maximus. Původní cena lístku začínala na 1690 Kč, ale momentálně je seženeš jen z druhé ruky. Pro lístky doporučujeme sledovat facebookové skupiny nebo si stáhnout aplikaci TicketSwap.

Tento rok bude rušno nejen v koncertních arénách po celé Evropě, ale i ve světě tenisek. Travis Scott společně s Nike připravují řadu zajímavých modelů, počínaje nedávným modelem Jumpman Jack a dalšími barvami na populárním modelu Jordan 1 Low. Nedávno se objevily exkluzivní Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG „Canary“, inspirované Scottovou bývalou střední školou Lawrence E. Elkinsem. Prvních 661 párů dokonce daroval Travis absolventům své domovské univerzity. Nyní už je dokonce najdeš i u nás na e-shopu … 

Očekávají se také další dvě barevné kombinace „Olive“ na modelu Air Jordan 1 Low OG – konkrétně „black olive“ a „medium olive“. Travis se siluetou AJ1 nekončí, a tyto zemité barvy budou mít nepochybně úspěch. Bohužel se datum vydání očekává až v roce 2025.

Další zajímavostí jsou nadcházející modely Jordan 1 Low OG v růžové barvě. Mluví se o kombinacích „shy pink“ a „dark pony“. Informace o těchto modelech zatím nejsou potvrzeny, ale vypadá to, že se jich dočkáme také až příští rok. Je také možné, že budou dostupné pouze v dámských velikostech, tedy 36 až 44,5 EU.

Nedávný model Jumpman Jack by se měl dočkat také dalšího barevného provedení v barvě „Taupe Haze“. Říká se, že vyjdou na konci srpna, a tato barva je perfektní, pokud chceš do své sbírky přidat podzimní tenisky.

Velké očekávání je také ohledně modelu Travis Scott x Nike Shark-A-Don „Beechtree“. Toto je zbrusu nová silueta, kterou Travis nosil při několika příležitostech, nejprve na svém turné Circus Maximus a pak také během akce v Houstonu. Jeden šťastný fanoušek dokonce dostal pár těchto bot během Travisova turné! V současné době nemáme žádné informace o datu vydání, ale odhadujeme, že by mohly vyjít koncem tohoto roku. Boty jsou inspirované modelem Nike Spiridon a mají klasické neutrální barevné provedení Travise Scotta.

Nakonec tu máme jednu z nejdiskutovanějších barevných kombinací – Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG SP „Pale Vanilla“. O tomto vydání zatím není mnoho známo a ukázková verze se může lišit od finálního produktu, ale jsme velkými fanoušky bledě černé barevné kombinace. Říká se, že boty jsou vyrobeny ze semiše a kůže. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme další obrázky tohoto vydání.

Tohle byl seznam očekávaných modelů z dílny Travise Scotta, kterých se můžeme snad brzy dočkat. Hodně informací není oficiálně potvrzeno, a třeba přijde něco úplně jiného. Dej nám vědět, zda se chystáš na Travisův koncert do Prahy nebo kamkoliv jinam a jaké SNKRS si na tuhle party vezmeš?

Přejít nahoru