THE POWERPUFF GIRLS NIKE SB KOLEKCE

Pokud miluješ kreslené filmy z 90. let a unikátní designy skatových bot, máme pro tebe na našem e-shopu exkluzivní kolekci nejnovější spolupráce mezi Nike SB a Powerpuff Girls! I když už jsme viděli několik spoluprací na Nike Dunk SB, tahle kolekce je opravdu něčím výjimečná.

SPOLUPRÁCE SNŮ?

Není to každý den, kdy se tvoji oblíbení superhrdinové z dětství spojí s jednou z největších značek ve světě skateboardingu. Tentokrát Nike SB spojil síly s oblíbeným kresleným seriálem a představil kolekci Dunk Low, která rozhodně vyvolává emoce. O téhle spolupráci se mluví už od března minulého roku, a není divu. Seriál Powerpuff Girls, vysílaný v letech 2004 až 2009, má v srdcích mnoha lidí speciální místo.

NESMRTELNÉ POWERPUFF TRIO: BUTTERCUP, BUBBLES A BLOSSOM

Kolekce zahrnuje tři jedinečné Dunky Lows, z nichž každý je inspirován jedním členem z trojice Powerpuff Girls.

BUTTERCUP

Skateboardová bota Nike SB „Buttercup“ se pyšní zeleným saténovým svrškem, spojeným s černým Swooshem, tkaničkami a průsvitnou podrážkou. Vyšívaná pata znázorňuje oči Buttercup, a tematické prvky jsou i na visačce, na jazyku a podrážce. Tyto zelené dunky tě rozhodně zaujmou svými odstíny a zpracovaným materiálem!

BUBBLES

Další Nike SB „Bubbles“ mají svršek z modré kůže s třpytivou texturou. Patní záložky připomínají modré oči Bubbles, a logo Powerpuff Girls zdobí každý polstrovaný jazyk. Teniska je podpíraná robustní podrážkou s černými bočnicemi a průsvitnou gumovou podrážkou s nádechem modrého odstínu.

BLOSSOM

Do třetice Nike SB Dunk Low „Blossom“ je opravdová bomba. Růžový svršek s oranžovým Swooshem a reflexním černým lemováním zaujme kdekoliv a kdykoliv. Ikony velkých očí Blossom jsou vyšity na patních záložkách a oranžové akcenty představují její ikonické zrzavé vlasy. Skate bota je dokončena černou mezipodešví a průsvitnou gumovou podrážkou s jemným růžovým odstínem.

Pokud bys chtěl tyto nové dunky, najdeš je na našem e-shopu ve vybraných velikostech > NAKUPUJ ZDE <

Bezpochyby jde o jednu z těch kolekcí, co nezmizí bez povšimnutí, a pravděpodobně se ceny časem vyšplhají do nebes. Podle nás se celá kolekce povedla skvěle, a jsme zvědaví, s čím přijde Nike SB příště. Dej nám vědět, jestli jsi sledoval tento animovaný seriál v dětství, a který z těchto tří modelů bys si vybral?

Air Jordan
Nike Dunk
Nike Air Force 1
adidas YEEZY
New Balance
Přejít nahoru