Sluneční brýle A.KJÆRBEDE

Brýle, které mají styl, kvalitu, udržitelnost ...

Pojďme si dnes společně představit sluneční brýle A.KJÆRBEDE, značku, která není jen o módním výrazu, ale i o udržitelnosti a kvalitě. Pokud jsi fanoušek streetwearu a baví tě i sluneční brýle, pak tě značka A.KJÆRBEDE zaujme stejně, jako nás.

Proč právě A.KJÆRBEDE?

A.KJÆRBEDE není jen další značkou na trhu. Je to příběh vášně a skandinávského designu. Byla založena v roce 2017 s cílem vytvořit nejen stylové, ale také dostupné sluneční brýle. A to se povedlo!

Kvalita a Design

Představ si minimalistický design s dotykem klasiky. Každá kolekce je navržena v Kodani, inspirována uměním, architekturou a samozřejmě hudbou. Tyhle brýle vypadají skvěle jak s našimi milovanými teniskami, tak se starou kšiltovkou ze sekáče. Značka A.KJÆRBEDE klade důraz na kvalitu a gennemtænkt design, který je přístupný všem. Při gennemtænkt designu je zohledněna každá součást brýlí a celková struktura tak, aby byla dosažena optimální funkčnost, použitelnost a vizuální prezentace. Značka věří v to, že móda by měla být dostupná, ale ne na úkor kvality nebo environmentální odpovědnosti.

Ekologie na prvním místě

A víš co je nejlepší? A.KJÆRBEDE nejen mluví o ekologii, ale skutečně něco dělá. Od května 2023 bude přibližně 50% produkce vyrobena z recyklovaných a BPA-bezpečných materiálů! Dokonce i obaly budou téměř 100% recyklovatelné. Pokud si myslíš, že ekologie je jen módní vlna, pak tě překvapí jejich způsob dopravy. Značka zvolila také pomalou přepravu lodí, což je aktuálně nejekologičtější možnost.

Nejen Móda, ale i Funkce

A.KJÆRBEDE sluneční brýle také chrání tvé oči před škodlivými UV paprsky, takže jsou skvělým společníkem na každodenní nošení. Je to způsob, jak vyjádřit svůj styl, zatímco myslíš na planetu. Doplň si svůj šatník o jedny brýle a uvidíš, že si je hned zamiluješ. Sluňáky už jsou dostupné přímo na našem e-shopu! Skoč si je prohlédnout a objev svůj další oblíbený módní doplněk.

Tak co na to říkáš? Dej nám vědět v komentářích, který z nabízených modelů se ti líbí nejvíce. S A.KJÆRBEDE si můžeš být jistý, že dostaneš to nejlepší z obou světů – skvělý design a odpovědný přístup k životnímu prostředí.

Oblečení
Doplňky
Přejít nahoru