ROOMSTOCK SNEAKER SATURDAY

Co nového u nás v Roomstocku? Již před nedávnem v sobotu 23. září se ve Zlíně konal den Zlínského kraje. Je to den, kdy celý Zlín a okolí se spojí, aby oslavili kulturu, tradice a samozřejmě, lokální podniky. Je to den plný akcí, hudby, jídla a spousty zábavy. Prostě den, kdy Zlín žije naplno! Proto jsme se rozhodli tento den společně oslavit se zbytkem Zlína a otevřeli jsme pro Vás naši kamennou prodejnu výjimečně i v sobotu.

Ale to není vše. Aby to bylo něčím zajímavé, tak jsme si pro Vás nachystali soutěž s cenami v celkové hodnotě 12 tisíc!  Podle obrázku vidíte, ti kteří nedorazili, o jakou příležitost přišli. Hlavní cenou tohoto rafflu byly Jordan 4 Retro Thunder. V rámci tomboly bylo i kolo štěstí! Za jednorázovou koupi 10 lístků do rafflu sis mohl zatočit kolem štěstí. Měl jsi tak šanci na další drobné ceny, od nálepek až po slevové kupóny na celý sortiment Roomstocku.

DJ nám rozjel odpolední vibe, zatímco vy jste mohli prozkoumávat slevy na tenisky. Mluvím o víc než 50 stylech se slevou až 40%! Některé kousky jsme dokonce prodávali pod retail cenou. A pokud jste nemohli dorazit, tak všechno najdete online na našem e-shopu.

Náš e-shop má teď ve slevě nejen tenisky, ale i oblečení od značek jako Supreme, Palace nebo Carhart. Takže pokud jste čekali na slevy na Yeezy Slides, Jordans nebo Nike Dunks, je čas se na to podívat a vybrat si svou size.

Díky všem, co přišli, zúčastnili se tomboly nebo jen pokecali o teniskách. Určitě to nebyl první ani poslední ROOMSTOCK SNEAKER SATURDAY. Tento koncept bude setrvávat i nadále, buď formou onlinu nebo instore jako teď.

Určitě nás sledujte na Instagramu, abyste nepropásli další akce. Máme pro vás spoustu novinek a těšíme se, že jste v tom s námi!

Přejít nahoru