OČEKÁVANÉ KOUSKY PRO ROK 2024

Máme tu konec roku 2023 a musím říct, že to stálo za to. Ale neboj se, i rok 2024 nám přináší něco skvělého. Dnes se tedy podíváme na výběr těch nejzajímavějších očekávaných tenisek pro rok 2024.

Nike Air Jordan 4 "Bred Reimagined"

> Datum vydání: 17. února

Klasická silueta Air Jordan 4 se vrací v novém kabátě. Tentokrát je celý svršek vyroben z kůže, což je odchylka od tradičního střihu. Ale hlavním lákadlem zůstává legendární colorway „Bred“, který zůstává věrný originálu, který nosil samotný Michael Jordan.

Trophy Room x Nike Air Jordan 1 Low OG

> Datum vydání: 15. února

Trophies Room, vedený Marcusem Jordanem, synem samotné basketbalové ikony, přináší další spolupráci s Jordan Brand. Air Jordan 1 Low přináší elegantní design inspirovaný legendární kartičkou z roku 1986 a obrazem MJ z roku 1984. S pozlacenými akcenty a nepravidelnými profilem Swooshe. Tato spolupráce stává povinnou položkou na seznamu přání pro rok 2024, a doufáme, že ji dostaneme do našeho e-shopu.

Girls Don’t Cry x Nike SB Dunk Low

> Datum vydání: ??

Verdy, významný designér a umělec, který zažil skvělý rok 2023, pokračuje ve spolupráci s Nike na modelu SB Dunk Low. Přestože zatím nejsou dostupné žádné obrázky, spekulace naznačují  fialový Swoosh, což by mohlo udělat z této spolupráce jednu z nejlepších Nike SB Dunk Low pro rok 2024. Na obrázku vidíme klasické sb dunky v jeho podání z roku 2019, které dnes najdete za astronomické částky.

JJJound x adidas Samba

 > Datum vydání: ??

Otočíme se teď k třem pruhům a pohledu na jejich největší lákadlo z minulého roku, a tím je samozřejmě adidas Samba. Tato ikona slibuje také úspěšný rok 2024 a to ve spolupráci s módním butikem JJJJound z Montrealu. Tato spolupráce oznamuje čtyři barevná provedení, včetně „Off White“ a „Mesa“.

Jordan Jumpman Jack

 > Datum vydání: ??

Travis Scott, který je součástí rodiny Jumpman od roku 2017, konečně dostává svou vlastní signaturní tenisku – Jordan Jumpman Jack. Tento umělecký génius má za sebou úspěšnou řadu spoluprací, a nyní je jeho čas na vlastní design od začátku do konce. Sledujeme různé barvy, které Travis veřejně nosí, a doufáme, že tato investice od Jumpmana bude stát za to.

Action Bronson x New Balance 1906R

> Datum vydání: ??

New Balance, které prožívá jedno z nejlepších období za poslední dobu, se znovu spojuje s rapperem Action Bronsonem. Tentokrát pracují na obnově modelu 1906R. Po představení žluté verze na Paris Fashion Week nás těší, že můžeme očekávat i modrou verzi.

Futura Laboratories x Nike SB Dunk Low

– Datum vydání: ??

Vždy, když se jméno Futura objeví ve spojení s Nike SB Dunk Low, sneakerheadi se rozjásají – a s dobrým důvodem. Futura a jeho laboratoře přinesly nespočet ikonických designů. Nový model připomíná „University Blue“ verzi z minulého roku, s abstraktními vzory a průhlednou gumovou podešví.

MM6 Maison Margiela x Salomon

> Datum vydání: ??

Nekonvenční, experimentální a moderní – to jsou pojmy, které charakterizují značku Maison Margiela. Tato spolupráce s Salomonem na modelech XT-4 Mule a X-DESALP přináší něco zcela nového. Navzdory svému bláznivému vzhledu mohou tyto tenisky představovat revoluci v sneakerovém designu. Jsme zvědaví, jak se budou líbit fanouškům.

A Ma Maniére x Nike Air Jordan 3 & Air Jordan 4

 > Datum vydání: ??

A Ma Maniére patří mezi nejvýraznější butiky spolupracující s Jordan Brand. Nová spolupráce s Air Jordan 3 a Air Jordan 4 slibuje barevné provedení, které se vrací k historii těchto modelů. Vzhledem k předešlým úspěchům A Ma Maniére vypadá, že i tyto tenisky se stanou hitem.

Uniklých informací o nových modelech je spousta, a už teď víme, že se můžeme těšit na další barevné kombinace Nike Kobe, nebo dokonce i spolupráci Nike s Lil Yachtym. Každopádně nás čeká opět nabitý rok tenisek. Jsme rádi, že jste s námi, a přejeme vám všem to nejlepší do nového roku. Váš tým Roomstock.

Air Jordan
Nike Dunk
Nike Air Force 1
adidas YEEZY
New Balance
Přejít nahoru