Obuj se jako českoslovenští rappeři

5 párů z česko-slovenských klipů, které můžeš mít i ty!

Jestli miluješ tenisky, tak pravděpodobně miluješ rap, stejně jako my! Proto si v dnešním příspěvku probereme 5 párů tenisek přímo z českých a slovenských rapových klipů. A nejen to, tyhle krásky můžeš ulovit i u nás v e-shopu.

Hned na úvod máme Dalyba, rapovou ikonu, která nikdy nezklame svými outfity. V klipu hitu Blinky Blinky od Porsche Boye nám Dalyb ukazuje, jak dokonale sladit Supreme Box Logo mikinu se Supreme Air Force. Tyhle forcy v černé i bílé variantě najdeš u nás na eshopu, stejně jako mikiny Supreme. 

Dalším rapperem je Gleb, který se v letním hitu Breeze od Sameye a Natalie Hulejove rozhodl pro pohodlné Yeezy Foam Runner. Pokud hledáš dokonalé letní boty, které nebude mít jen tak někdo, tak Yeezy Foam RNNR je pro tebe ta správná volba. U nás na e-shopu je najdeš hned v několika barvách a velikostech.

U adidas Yeezy ještě chvíli zůstaneme, nemůžeme vynechat ani Yeezy Slide. Ty obouvá Yzomandias v songu Kilo na můj krk od PTK. Bez ohledu na to, jestli se ti líbí nebo ne, Yeezy Slides jsou extrémně pohodlné a v oblasti nazouváků udělaly malou revoluci. Naši nabídku těchto slides si prohlídni ZDE.

Pokračujeme s Pil-C, který ve videoklipu s Kokym, Dollarem a Luca Brassim k šusťákovému Supreme kompletu vybral Nike SB Dunk Low Supreme Stars Barkroot Brown (2021). Bohužel, tuhle colorway už v naší nabídce neseženeš, ale v barvě zelené, to ano, přesvědč se sám >  Nike SB Dunk Low Supreme Stars Mean Green (2021). V klipu můžeš vidět i Jordan 4 u Kokyho, Air Force 1 nebo dokonce extravagantní Balenciaga Defender, ovšem v klipu jsou barvy černé, u nás nabízíme je jejich světlejší variantu.

Na závěr jsme vybrali Bengoro Trip od Rytmuse a Bobbyho Blaze. Rytmus je známý svou láskou k teniskám, ale v tomhle klipu si ke svému Gucci kompletu dal obyčejné Air Force 1 Mid. Bobby Blaze naopak zaujmul s kombinací outfitu do zelené s jeho Jordan 1 Mid Grey Green, které máme ještě v několika velikostech.

Pamatuj na to, že boty dělají člověka, ale sladit je ke svému outfitu bývá někdy pěkný oříšek. Dej nám vědět do komentářů na Instagram, pod příspěvek týkající se tohoto článku, jaké jsou tvé nejoblíbenější sneakers.

To je vše, další článek můžeš očekávat opět další úterý.

Air Jordan
Nike Dunk
Nike Air Force 1
adidas YEEZY
New Balance
Přejít nahoru