Nejočekávanější tenisky roku 2023

Zajímá tě výběr těch nejlepších tenisek, které se v roce 2023 objeví na trhu? Některé modely už jsou k dispozici, ale o jiných zatím nic nevíme a netrpělivě očekáváme, co nám tenhle rok přinese. Samozřejmě si ale uvědomujeme, že některé informace mohou být ještě oficiálně nepotvrzené a mohou se v budoucnu změnit. Tak tedy, pojďme se společně podívat, co rok 2023 nabídne!

Air Jordan 3 Reimagined ‘White Cement’

Očekávané vydání: Březen 2023

Jedním z nejočekávanějších modelů pro rok 2023 bylo další skvělé provedení ve stylu vintage u modelu Air Jordan 3 „White Cement“. Tyto tenisky se inspirovaly párem z roku 1988, což dává výslednému produktu úžasný vzhled. Jordan Brand se nezapomněl zaměřit na detaily, jako jsou zažloutlá podrážka, vylepšený tvar a předělaný „elephant print“ s tenčími liniemi. I když někdy bývají falešné staré detaily na teniskách přehnané, tentokrát to vypadá, že Jordan Brand dal do tohoto páru vkusné množství krémového barviva. Tyto tenisky budou k dispozici i v dámských, pánských i dětských velikostech, ale podobně jako u „Lost and Found“ Jordan 1. Tenisky si již můžeš prohlédnout na našem eshopu:

Nike SB x Air Jordan 4

Očekávané vydání: Březen 2023

Nike SB a Jordan Brand spolupracovali na Air Jordan 1 v roce 2014, které vytvořili světové skate legendy, jako je Craig Stecyk nebo Lance Mountain. V roce 2019 se k nim přidal jezdec Eric Koston který se podílel na modelu Air Jordan 1 Low. A nyní v roce 2023 vydalo Nike SB a Jordan Brand novou spolupráci na modelu Air Jordan 4. Tento pár se poprvé objevil v celé černé barvě a nejvíce ho nosili Koston a Rodriguez. Letos je plánované vypuštění nových barev – sail a pine green. Mnoho fanoušků Air Jordan 4 doufá v další barevné kombinace a tato novinka nás naplňuje nadějí. Pokud se ti model Jordan 4 „pine green“ líbí stejně, jako nám, můžeš ho už najít na eshopu.

Travis Scott x Air Jordan 1 Low ‘Olive’

Očekávané vydání: Březen 2023

Téměř po čtyřech letech od své první spolupráce s Air Jordan 1 se očekává, že Travis Scott na jaře představí svou sedmou a pravděpodobně i poslední verzi těchto tenisek. Loni v září při akci Nike Just Do It Day představil svůj nový model Air Jordan 1 Low v barevné kombinaci „Olive“, což potvrdilo existenci barevného provedení a vzbudilo zájem o jeho možné vydání. Nové nízké tenisky jsou převážně bílé a černé, s olivově zelenými prvky na zvýrazněné zadní vlnovce a podrážce. Kombinace zelené dokonale zapadá do stylu outdoorového oblečení, který Travis s Nike provozuje již od začátku své spolupráce. Navíc tato verze bude k dispozici pouze v ženských velikostech, poprvé pro Travisovu spolupráci s Air Jordan 1. Necháme se překvapit, jak tenhle kousek bude vypadat a jestli bude k mání i u nás na e-shopu! Pokud hledáte poslední modely Air Jordan 1 ve spolupráci s Travisem Scottem, „Black Phantom“ nebo „Reverse Mocha“, tak je najdete na našem e-shopu!

Air Jordan 1 High OG ‘Spider-Man: Across the Spider-Verse’

Očekávané vydání: Duben 2023

Jordan také chystá nový projekt, a to další verzi Spider-Man boty na modelu Air Jordan 1. Tyto boty jsou prostě k nezaplacení a jsou určeny pro všechny milovníky Spider-Mana. První pár byl navržen podle klasického modelu Jordan 1 „Chicago“ s pavučinovým potiskem a průhlednou podrážkou. Tyto boty se staly velmi populárními a získaly si obdiv mnoha fanoušků Marvelu, pro které byly určeny. Druhá verze také vychází z chicagského modelu, ale tentokrát s nádechem uměleckého stylu, který se objevil ve filmech o Milesi Moralesovi „Spider-Manovi“.

Off-White x Nike Air Force 1 ‘Paris’

Očekávané vydání: 2023

Zesnulý Virgil Abloh byl známý tím, že vytvářel návrhy, které posouvaly hranice. Například jeho dekonstruovaný pohled na Air Jordan 1 nebo nová silueta Nike Air Terra Forma. Ale nejvíce oblíbené jsou jeho verze Air Force 1 Low, které používají tři různé vzory s různým stupněm designových úprav. Některé z nejžádanějších párů jsou exkluzivní vydání spojená s jeho putovní muzejní výstavou „Figures of Speech“. Barva nové série bude celošedá a prý bude exkluzivně vycházen jen v Paříži, což je důležité pro historii, kterou Abloh vytvořil ve Francii.

Jarritos x Nike SB Dunk Low

Očekávané vydání: Jaro 2023

Řada Nike SB Dunk by si pro nás v roce 2023 měla také přichystat nějaké zásadní vydání, které by udrželo její energii. A to by mohlo být právě vydání unikátní spolupráce se značkou nealkoholických nápojů Jarritos. Třebaže Jarritos nemá takovou známost jako Nike, podle úniků se na trhu rýsuje nová bota, která by mohla zaznamenat podobný úspěch jako „Chunky Dunky“ od Ben & Jerry’s. Jedná se o tenisku, která by mohla rezonovat jak u sběratelů, tak u těch, co s teniskami chodí na běžné procházky. Tato interaktivní Dunk teniska byla navržena tak, aby jí mohl každý snadno přizpůsobit svůj vzhled a být jedinečný.

Action Bronson x New Balance 990v6

Očekávané vydání: Jaro 2023

Další spolupráce je mezi rapovou legendou Action Bronsonem a značkou New Balance. Bronson, který je známý svým láskyplným vztahem k teniskám. Konečně se spojil se svou oblíbenou značkou a společně vytvořili spolupráci na modelu 990v6. Jedná se o nejnovější aktualizaci jedné z nejdůležitějších tenisek New Balance a Bronson bude jedním z prvních, kdo ji použije ve spolupráci. Je to zajímavé spojení dvou světů, rapu a módy, a už teď to vypadá na jeden z nejslibnějších párů roku 2023. Očekává se, že se teniska objeví ve dvou barevných provedeních: jasném, pestrobarevném, které debutovalo v zápasnickém ringu AEW, a druhé, tlumenější iteraci. Bronson má k New Balance blízko, což dokazuje i jeho tetování loga značky na předloktí. Bohužel zatím nevíme přesné datum vydání, ale další podrobnosti o modelu Action Bronson x New Balance 990v6 „Baklava“ by měly být oznámeny brzy. Zůstaňte naladěni a sledujte nás, abyste nezmeškali žádné novinky!

Terror Squad x Nike Air Force 1

Očekávané vydání: Léto 2023

Fat Joe také konečně vydává své vlastní tenisky, které jsou inspirované jeho exkluzivními Air Force 1 botami z roku 2000. Tyhle boty se tehdy proslavili, díky tomu, že kvůli nim byl dokonce vyhozen zaměstnanec z Nike, který je pro Joea a jeho partu tajně vyráběl. Tohle je příběh, který se táhne už několik let a konečně se dostává do svého finále. Tyto boty by měly být k dispozici ve větším množství, protože Joe chce, aby byly dostupné pro všechny fanoušky. Pro nás jsou Terror Squad x Nike Air Force 1 boty aktualizovaným kouskem historie, který je příliš důležitý na to, abychom ho přehlíželi.

Air Jordan
Nike Dunk
Nike Air Force 1
adidas YEEZY
New Balance
Přejít nahoru