NEJDIVNĚJŠÍ PRODUKTY OD SUPREME

Od cihly po zubní pastu: Nejdivnější produkty, které Supreme kdy vydala

Supreme je značka, která se stala ikonou v oblasti streetwearu a jejíž popularita je tak obrovská, že si může dovolit vyrobit téměř cokoliv. V posledním článku o Supreme jsme si stručně shrnuli historii značky. Dnes se podíváme přímo na jeden z jejich klíčů k úspěchu. Supreme je známá svou schopností vytvářet kult kolem sebe, a to nejen díky oblečení, ale i díky neobvyklým produktům, které vydává. Tyto produkty jsou často kontroverzní a zároveň fascinující, což je důvodem, proč se kolem nich vytváří tak silná sběratelská kultura.

Nářadí na skateboard, které je zároveň dýmkou:

Tento hybridní produkt je zvláštní spojením dvou světů. Na jedné straně je to praktické nářadí pro skateboardisty, na druhé straně dýmka, která může sloužit k rekreačnímu kouření. Tento produkt nás nutí zamyslet se nad tím, jak daleko může značka zajít ve spojování různých aspektů kultury a životního stylu.

Model lidské anatomie:

Tento model je sice „až lékařské kvality,“ ale pokud nejste ve zdravotnickém oboru, jeho přítomnost na vašem stole může působit zvláštně. Tento produkt nám ukazuje, jak Supreme dokáže z běžných i neobyčejných předmětů udělat sběratelské kousky.

Cihla od Supreme:

Vydání cihly s logem Supreme je možná vrcholem absurdity, ale zároveň geniálním marketingovým tahem. Tento produkt nás nutí přemýšlet o tom, co všechno může být považováno za umění. I když to zní neuvěřitelně, není divu, že cihla byla hned vyprodána. Dokonce se mluví o příběhu jednoho blázna, který se snažil z těchto cihel postavit dům. Myslíte že to vyšlo? Myslíte správně. Ne, nevyšlo, i když se je snažil po celém světe vykoupit, tak ani to nestačilo k dokončení celé stavby, jelikož společnost Supreme jich tolik ani nevyrobila.

Prošlé Supreme Oreos:

Tyto sušenky byly původně za tři dolary, ale reselleři je prodávali za osm. Tento fenomén nám ukazuje, jak silná je značka Supreme, že dokáže z běžného produktu udělat sběratelský klenot. Samozřejmě se jedná o trvanlivé zboží a místo toho, aby je lidi snědli, tak je nechali projít. Je to jako sbírat víno, jenže víno zraje a tyhle sušenky… no, nezrají.

Zubní pasta Supreme Colgate:

Tady se dostáváme do sféry, kde už to není jen o oblečení nebo doplňcích. Je to zubní pasta. Ale protože je od Supreme, lidi ji kupují a neotevřou ji. A pak se stěžují, že jim přišla v poškozené krabičce. Je to prostě jen zubní pasta, ale protože je v kolaboraci, stává se z ní něco víc. Však víte…

Supreme free gifts:

Možná to nevíte, ale Supreme také pravidelně dává malé dárečky k prvním dropům sezóny. Tyhle dárečky svou bizarností mají také místo na tomto listě. Najdete zde například šílenosti od pracovních rukavic po hopíka, semínka nebo cestovní kartáček. Je nutné podotknout, že dárečky nejsou zaručeny a musíte mít trochu štěstí, abyste je ve své objednávce našli. Ale i tyto drobné dárečky mají svojí cenu.

Závěrem lze říci, že Supreme je mistrem v manipulaci s kulturou a spotřebitelským chováním. Jejich produkty, ať už kontroverzní nebo běžné, se stávají ikonickými díky silné značce a marketingovému géniovi, který za ní stojí. Je to fascinující pohled na to, jak značka může ovlivnit naše vnímání hodnoty, umění a kultury. Dej nám vědět, jakou nejšílenější věc od Supreme máš doma ty? Pokud něco scháníš, koukni, co máme skladem na našem eshopu.

Oblečení
Doplňky
Přejít nahoru