Jak to všechno začalo

Náš příběh odstartoval v roce 2017, tehdy jsem našel zálibu v teniskách a celkově ve streetwear subkultuře. V tu dobu jsem ani netušil, co mě čeká za 5 let. Spouštěčem byla moje první výhra na SNKRS aplikaci od Nike, kde jsem paradoxně vyhrál Jordan 1 Retro High Not for Resale Varsity Red.

Pocity, které jsem prožíval při čekání na nové tenisky, byly prostě dokonalé! Zdálo se to vždy jako věčnost, ale potom, co tenisky dorazily a já je mohl vybalit z krabice, přičichnout k typické vůni nového páru a obout se do nich, byly ještě dokonalejší.

Toto byl ten moment, kdy jsem si řekl, že chci, aby takový pocit, zažili i ostatní. Proto jsem začal přemýšlet nad vytvořením něčeho velkého.

V roce 2018 jsem začal budovat svou značku ROOMSTOCK, a to nejdříve na Instagramu, kde se mi poměrně za krátkou chvíli podařilo vybudovat velkou základnu lidí se stejným zájmem o sneakers a streetwear, jako mám já. Po dobu dvou let, rostly prodeje natolik, že jsem si řekl , že je čas na něco sofistikovanějšího. V listopadu roku 2020 jsem pro Českou republiku spustil oficiální e-shop ROOMSTOCK, který všichni dobře znáte.

S rostoucím zájmem doručování limitovaných tenisek na Slovensko, jsem vytvořil e-shop i pro naše sousedy, a to začátkem roku 2022.

V současné době mám po boku malé množství schopných lidí, kteří se mnou stále rozvíjí značku ROOMSTOCK.

Každým dnem se snažíme zlepšovat, abychom ti dokázali poskytnout ty nejlepší produkty a služby a zaručili ti stejný pocit při otevírání krabice, jako jsem měl tenkrát já.

Aby jsme ti zaručili více toho vizuálního zážitku, rozhodli jsme se přiblížit ti celý sneaker svět. Proto jsme se rozhodli předělat jeden z našich skladů na výdejní místo současně s prodejnou, kde si můžeš ohmatat jedinečné limitky.

Najdeš nás nově ve Zlíně, Na ulici Bartošova 45 a to konkrétně v Obchodním domě Modus. Budeme se na tebe vždy těšit a stoprocentně ti rádi pomůžeme třeba i s výběrem.

Naše priority

V současnosti se ti snažíme nabídnout co nejširší výběr limitovaného zboží, ať už se jedná o samotné tenisky, oblečení, či doplňky. V případě, že by jsi u nás nenašel, co hledáš, můžeš nás kdykoliv kontaktovat (ať už přes chatbota, sociální sítě, nebo e-mail) a my ti daný produkt seženeme lusknutím prstu. Jako zákazník jsi u nás vždy na prvním místě, a proto se ti snažíme vyhovět s každým přáním. Veškerá snaha se odráží i ve snaze posouvat služby na vyšší úroveň, aby tvá spokojenost byla co nejvyšší. Zaručujeme ti pravé, nepadělané produkty se zárukou originality. Všechno zboží nakupujeme od ověřených dodavatelů a před samotným odesláním je každý produkt důkladně zkontrolován! 

Naše poslání

Tak jako každá jiná firma, máme i my svou vizi a poslání. Tím posláním je splnit tvá přání a především předčit tvá očekávání. Není nic lepšího, než vidět spokojeného zákazníka, který se k nám rád vrací. Proto se také snažíme ze všech sil, odeslat tvou objednávku ihned k tobě, aby ti mohla dělat radost co nejdříve. 

SLEDUJ NÁS NA INSTAGRAMU, ABY TI NEUNIKLY ŽÁDNÉ NOVINKY
O OPENINGU 1. RESELL STORU VE ZLÍNĚ A CELÉM ZLÍNSKÉM KRAJI.

Přejít nahoru