Co bude dál s adidas YEEZY?

Když se poprvé sešla sportovní značka adidas a módní legenda Kanye West pod značkou Yeezy, výsledky byly ničím jiným než revoluční. Fascinující modely jako Yeezy Slide, Foam Runner, Yeezy 350 a 700 se staly okamžitě vyhledávanými. Ale jak to, tak někdy bývá, i tento příběh má svůj konec.

Značka Yeezy nebyla jen zlatým dolem pro adidas. Byla také pokladnicí designových skvostů – modelů, které utvářely a ovlivňovaly módní scénu tenisek. Tahle spolupráce přinesla desítky šílených kombinací, které si zamilovali snad úplně všichni. Pojďme si něco říct o nejvýraznějších modelech této éry.

Yeezy Slide

Tyto unikátní kousky předefinovaly pojetí pantoflí. Jejich minimalistický design, dostupný v neutrálních tónech, je prostě výjimečný a originální. Vyrobeny jsou z inovativního materiálu EVA, který je nejenom lehký, ale i extrémně odolný. Přestože byly Yeezy Slide původně kritizovány, dnes se řadí mezi nejžádanější modely na trhu. Slidy stále držíme ve své nabídce, takže neváhej a získej svůj pár.

Yeezy Foam Runner

Model Foam Runner je ztělesněním vize Yeezy. Tyto tenisky ukazují, že funkčnost a styl mohou jít ruku v ruce. S jejich netradičním futuristickým designem a také použitím inovativního materiálu EVA, který nabízí nadstandardní pohodlí, posouvají hranice tradičních tenisek. Chcete-li se letos na dovolené odlišit, podívejte se na naši nabídku.

Yeezy 350 a 700

Co se týče modelů Yeezy 350 a 700, ty už jsou doslova legendární. Yeezy 350 s unikátním pruhovaným designem a pleteným vrškem a masivní 700, známé jako „dad shoes“, patří mezi nejvyhledávanější modely, které Yeezy kdy představila. Tyto legendy můžete najít taktéž v našem e-shopu!

Budou dále vycházet Adidas Yeezy?

Adidas nedávno oznámil, že se chystá uvolnit zásoby Yeezy obuvi vyrobené ještě před ukončením spolupráce s Kanye Westem. Očekávejte modely jako Yeezy 350 „Pirate Black“, legendární Zebra 350ky, Utility Black 500, Yeezy Foam Runner a dokonce i milované Yeezy Slidy. Ale to není vše. Z každého prodaného páru půjde část zisku na podporu boje proti diskriminaci a rasismu. Kanye West, nyní známý jako Ye, dostane 15% provizi.

Sledujte nás na Instagramu @roomstock.market a podělte se s námi o své názory! A nezapomeňte, že v pátek 26.5. otevíráme novou prodejnu ve Zlíně. Těšíme se na vaši návštěvu!

Odkaz na OPENING 1. RESELL STORU VE ZLÍNĚ NAJDEŠ TU.

Air Jordan
Nike Dunk
Nike Air Force 1
adidas YEEZY
New Balance
Přejít nahoru