8 NÁPADŮ, JAK VYBAVIT SVŮJ POKOJ

Pokud miluješ tenisky a streetwear, stejně jako my, tak to určitě poznáme i na tvém pokoji. Dnes se podíváme na několik skvělých způsobů, jak vylepšit svůj pokoj.

1. Plakáty a obrazy

Zajímavé plakáty nebo obrazy mohou váš pokoj oživit a udělat ho výjimečným. Možná máte oblíbeného interpreta, jehož plakát by skvěle ladil s vaším pokojem, nebo abstraktní obraz, který tě inspiruje nebo jednoduše baví.

2. Police pro tenisky

Pokud jste sběratel tenisek, určitě potřebujete místo, kde je můžete vystavit a nástěnné police mohou udělat z vaší sbírky tenisek skutečný umělecký exponát.

3. Věšák na oblečení

Vyzkoušejte otevřený věšák na oblečení místo tradiční skříně. Je to úspornější a vypadá skvěle, pokud na něm pověsíte své oblíbené kousky streetwearu.

4. Limitovaný nábytek

Proč se omezovat jen na tenisky? Limitované edice nábytku mohou váš pokoj udělat ještě zajímavějším. Například kolekce, kterou vytvořil zesnulý Virgil Abloh pro IKEU, je jedna z nejvýraznějších.

Koberec „WET GRASS“ z této kolaborace najdeš i u nás na e-shopu, jeho cena je momentálně 23.990 Kč a stále roste.

5. Osvětlení

Neonové osvětlení nebo barevné LED pásky mohou vašemu pokoji dodat extra jiskru. Můžete si hrát s barvami podle nálady nebo vytvořit úžasné nápisy a obrázky z neonových světýlek.

6. Povlečení k posteli

Motivy na styl vašeho hudebního nebo módního vkusu na polštářích nebo povlečením na peřinu mohou udělat z vaší postele skutečný statement

7. Dekorace

Figurky a sošky od oblíbených značek jako Kaws nebo Bearbricks mohou být dalším skvělým doplňkem do vašeho pokoje. Nejenže je to skvělá dekorace, ale také se do nich může investovat, podobně jako do tenisek.

8. Rostlinky

Určitě bys taky neměl zapomenout na nějakou zeleň. Zvol si nějakou nízkoúdržbovou rostlinu, jako je kaktus nebo sukulenta, které jsou aktuálně velmi populární. Nejenže vypadají skvěle, ale také vylepšují kvalitu vzduchu ve vašem pokoji.

A jaké vychytávky ve svém pokoji oceníš ty? Vyfoť svůj pokoj v plné kráse na story a označ nás na Instagramu @roomstock.market.

Určitě nezapomeň prozkoumat naši bohatou nabídku limitovaných doplňků. Dej však ale pozor, doplňky rychle mizí a je jich velmi omezené množství…

 

Oblečení
Doplňky
Přejít nahoru